MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 13139380
nr 1313 9380
Sekretär
Rokokostil. Bredd: 65 cm. Djup: 62 cm, höjd: 95 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 mars 2020
kl 18:51:15
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)